آموزشگاه زبان انگلیسی ایران اروپا آموزشگاه زبان انگلیسی ایران اروپا .

آموزشگاه زبان انگلیسی ایران اروپا

معرفی 5 ابزار رایگان و فوق العاده برای سئوکاران و وبمستران

ابزار اختصاصی جستجوی Google فارسی در نتایج تبلت

همان طور که می دانید نتایج جستجو گوگل در پلتفرم های مختلف از جمله: موبایل و دسکتاپ و تبلت متفاوت خواهد بود اما به کمک ابزار اختصاصی جستجو گوگل شیک رنک فقط نتایج تبلت را با 100 صفحه از سایت ها مشاهده خواهید کرد

کاربرد ابزار اختصاصی جستجوی گوگل فارسی در نتایج تبلت
کاربرد های این ابزار برای هیچ وبمستر حرفه ای پوشیده نیست و در اینجا ما تنها به چند کاربرد عمومی آن اشاره خواهیم کرد
1- جستجو در نتایج تبلت به زبان فارسی
2- نمایش 100 نتیجه با 1 بار جستجو
3- بررسی دقیق موقعیت عبارات کلیدی سایت در نتایج تبلت

لینک ابزار: https://chicrank.com/tablet.php


ابزار نمایش نسخه کش شده وب سایت در گوگل

اگر سایت مورد نظر شما کند است یا سرور سایت پاسخ نمیدهد، می توانید با کمک این ابزار به پیوند ذخیره‌ شده سایت خود در حافظه پنهان گوگل بروید.
ابزار نمایش آخرین نسخه کش شده وب سایت در گوگل کاری از شیک رنک بوده که به شما نشان می دهد که خزنده گوگل آخرین بار، چه موقع از صفحات سایت شما دیدن کرده است و آخرین نسخه صفحات سایت شما را در حافظه و کش داده های خود دارد را به نمایش می گذارد.

لینک ابزار : https://chicrank.com/cache.php


ابزار جستجوی در 100 نتایج گوگل

به طور کلی یکی از قابلیت های بسیار مفیدی که در شیک رنک فراهم گرده است حذف محدودید جستجو در گوگل است.

در حالت عادی جستجوی گوگل فقط 10 نتیجه در صفحه اول گوگل برای کاربران قابل نمایش است اما با روی کار آمدن ابزار مفیدی جستجو در 100 نتایج گوگل که شیک رنک برای شما طراحی نموده است از این پس می توانید تنها با یکبار جستجو به 100 نتایج گوگل دسترسی داشته باشید 100 نتایج فوق از 10 صفحه گوگل را بصورت کامل می توانید مشاهده و استفاده نمایید .

لینک ابزار : https://chicrank.com/search100.php


ابزار جستجوی تصاویر در گوگل و یاندکس و بینگ

به کمک ابزار اختصاصی جستجو تصاویر در گوگل - یاندکس - بینگ شیک رنک فقط نتایج تصاویر را با تعداد نامحدود تصویر از تمام صفحات سایت ها مشاهده خواهید کرد

لینک ابزار: https://chicrank.com/img.php


ابزار بررسی جایگاه کلمات کلیدی در نتایج گوگل

جایگاه عبارات کلیدی سایت ، با توجه به اهمیت بالای آن جهت بررسی و رصد موقعیت وب سایت در نتایج جستجوی گوگل، وجود ابزاری دقیق و کاربردی و رایگان که بتواند در کوتاه ترین زمان جایگاه و موقعیت عبارات کلیدی سایت را ارائه دهد بیش از گذشته حس می شد، بنابراین با فراهم شدن ابزار رایگان بررسی جایگاه کلمات کلیدی نتایج گوگل در شیک رنک این امکان فراهم گردید است تا با روشی دقیق و شفاف وبمستران و سئو کاران و کارشناسان دیجتال مارکتینگ و سئو و عموم کاربران بتوانند در فاصله چند میلی ثانیه به رصد کلمات سایت خود بپردازند.

لینک ابزار: https://chicrank.com/google-ranking.php


برای مشاهده ابزار های رایگان مفید و کاربردی مورد نیاز دیگر به سایت شیک رنک مراجعه نمایید.

منبع:chicrank.com


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز دهید:
رتبه از پنج: 0
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۰ شهریور ۱۴۰۰ساعت: ۰۷:۴۹:۳۶ توسط:ایران اروپا موضوع: نظرات (0)

معرفی محصولات سئو و ارتقا رتبه سایت شیک رنک

شما را به معرفی محصولات سئو و ارتقا رتبه سایت شیک رنک دعوت می کنیم.

افزایش کلیک گوگل ترندینگ

با هر Impressions (جستجو و نمایش) کلید واژه به همراه نام برند کلید واژه های میزبان در گوگل ترند و به لیست پیشنهادات پر جستجو گوگل وارد خواهند شد. مزایای دیگر سرویس خرید کلیک گوگل ترندینگ عباتند از:
ترند شدن عبارات با نام برند در گوگل SERP
ارتقا رتبه کلمات کلیدی اصلی
2 برابر شدن ترافیک و کلیک ارگانیک سایت
ارتقا جایگاه در گوگل
کمک به ارتقا رنک الکسا
قابل ثبت و رهگیری در سرچ کنسول گوگل و ALEXA
●ظرفیت برندینگ که در ذهن مخاطب شکل گرفته و منجر به اعتمادسازی می‌شود. ●اگر می‌خواهید برند شما در ذهن مخاطب ماندگار شود،کلیک گوگل ترندینگ از بهترین روش‌هایی است که می‌توانید از آن استفاده کنید.

خرید کلیک ارگانیک گوگل با نام برند (ترندینگ)


خرید ورودی گوگل

وارد ده صفحه ی آغازی گوگل خواهید شد. اسم برندی که به عنوان کلمه کلیدی استفاده کرده اید در کادر جستجوی موتور جستجو گر گوگل نمایان می گردد، که منجر به کنجکاوی افراد و کلیک های متعدد می شود. افزایش ورودی گوگل ارتقا رتبه سایت ها در صفحه برتر و آغازین گوگل می‌شود. الگوریتم های جدید گوگل همواره به سایت‌هایی که کاربران زیادی به آن ورود می‌کنند بشدت اهمیت می‌دهد و آنها را در صفحه اول از رتبه بندی صفحات خود به نمایش در می‌آورد.
●با گام های ملایم شروع کنید و قدرتمندانه ظاهر شوید.

●قابلیت انتخاب میانگین Dwell Time و زمان حضور کاربر در سایت از 30 تا 250 ثانیه ●قابلیت رایگان اسکرول صفحه و کلیک تصادفی از دیگر صفحات سایت شما ●قابلیت رایگان بازدید بازگشتی و بازدید تصادفی از دیگر صفحات سایت شما ●قابلیت انتخاب نوع دستگاه بازدیدکنندگان ● امکان انتخاب بازدید با IP ایران و خارج ●قابلیت ثبت آمار و نمایش در google analytics و alexa

خرید ورودی گوگل شیک رنک


خرید کلیک گوگل

سایتی در جایگاه پایین از نتایج گوگل است اما با سفارش سرویس افزایش کلیک گوگل کاربران زیادی بر روی آن کلیک می کنند در واقع نرخ کلیک و CTR سایت در مقایسه با جایگاهی که دارید بالاتر رفته و گوگل با استفاده از الگوریتم RankBrain جایگاه و رتبه سایت را فورا ارتقا می دهد. مثلا روزانه 2000 نفر کلمه کلیدی سایت شما را جستجو کنند و فقط 5 درصد آنها یعنی 100 نفر در نتایج گوگل بر روی سایت کلیک کنند نرخ کلیک و CTR سایت به 10 درصد افزایش می یابد در واقع بازدیدکنندگان ارگانیک سایت 2 برابر خواهد شد .

●با ارتقا CTR و رتبه گوگل، محصولات و خدمات خود را، بصورت رایگان به میلیون‌ها کاربر گوگل نمایش می دهید . ●قابلیت اسکرول و کلیک تصادفی در صفحات سایت ●قابلیت رایگان جستجو بازگشتی و بازدید 2 مرتبه از سایت ●قابلیت انتخاب محیط جستجو موبایل یا دسکتاپ ●قابلیت انتخاب نوع آی پی ایرانی یا خارجی ●قابلیت ثبت آمار و نمایش در گوگل سرچ کنسول و Alexa ●قابلیت انتخاب میانگین Dwell Time و زمان حضور کاربر در سایت از 30 تا 250 ثانیه ●سرویس کاملا ایمن و مورد تایید گوگل بدون ریسک منفی برای سایت ●جستجو و کلیک در 10 صفحه اول و 100 نتایج نخست در گوگل

خرید کلیک گوگل شیک رنک


افزایش بازدید سایت

تأیید شده است که Google از داده های Google Chrome برای تعیین تعداد افرادی که از سایت بازدید می کنند (و چند بار) استفاده می کند. سایت هایی که افزایش بازدید مستقیم زیادی دارند احتمالاً سایت های با کیفیت بالاتر در مقابل سایتهایی هستند که خرید بازدید سایت بسیار کم تری دارند. بازدید هایی که بصورت مستقیم به سایت شما منقل شود را Direct Traffic یا ترافیک مستقیم می گویند. به عنوان مثال اگر شما درون مرورگر خود سایت chicrank.com را وارد کنید این نوع بازدید مستقیم خواهد بود.

زمان ماندگاری انتخاب از ♻️30 ثانیه & 250 ثانیه♻️ - کسب تدریجی جایگاه برتر position - ارتقا مستقیم رنک الکسا ایران و جهانی - ارتقا تدریجی نرخ پرش و بهبود بانس ریت - کسب امتیاز و بهبود شاخص های تجربه کاربری و بهبود میزان رضایت مندی سایت از الگوریتم رنک برین گوگل

خرید بازدید سایت شیک رنک

برای سفارش محصولات به سایت شیک رنک مراجعه نمایید .
منبع :chicrank.comبرچسب: سئو،
ادامه مطلب
امتیاز دهید:
رتبه از پنج: 0
بازدید:

+ نوشته شده: ۷ شهریور ۱۴۰۰ساعت: ۰۹:۳۱:۲۱ توسط:ایران اروپا موضوع: نظرات (0)

مهاجرت به کشورهای انگلیسی‌ زبان: روش‌ها و موانع پیش رو

مهاجرت پدیده‌ای شایع و رو به گسترش در شرایط کنونی است، بسیاری برای رفاه و یا کار و تحصیلات کشور را ترک می‌گویند و به کشورهای دیگر مهاجرت می‌کنند، روند مهاجرت در سال‌های اخیر به شکل قابل توجهی افزایش‌ پیدا کرده و یکی از فرم‌های آن، مهاجرت به کشورهای انگلیسی‌ زبان است.

از آنجا که یادگیری زبان انگلیسی معمولا برای بسیاری از ما کار راحت‌تری است، بیشتر متقاضیان، یکی از کشورهای انگلیسی زبان را به عنوان مقصد خود انتخاب می‌کنند.

در این نوشته تلاش کرده‌ایم به صورت کلی به روش‌های مختلف مهاجرت به کشورهای انگلیسی زبان پرداخته و نکات مثبت و منفی هر یک از روش‌ها را بررسی کنیم.


روش‌های متعددی برای مهاجرت به کشورهای انگلیسی زبان وجود دارد. بسته به سیاست‌های مهاجرپذیری هر کشور، گرفتن پذیرش یا اقامت در آن ممکن است آسان یا دشوار باشد. با توجه به شرایط فعلی، مهاجرت به کشورهای با نرخ پایین رشد جمعیت و جویای نیروی کار (مثل کانادا) معمولا آسان‌تر است. اگر هنوز کشور خاصی را به عنوان مقصد خود انتخاب نکرده‌اید، بهتر است قبل از هر اقدامی با وکیل خود مشورت کنید!

مهاجرت از طریق تحصیل
مهاجرت از راه تحصیل، معمول‌ترین روش برای اقدام به مهاجرت برای دانشجویان است. مهاجرت تحصیلی معمولا از دو راه انجام می‌شود:

مهاجرت برای تحصیل در کالج (کارشناسی)
در روش اول شما ابتدا با مکاتبه با یکی از دانشگاه‌ها و پرداخت قسمتی از شهریه می‌توانید به‌ نوعی پذیرش در رشته‌ مورد علاقه‌تان را بگیرید. البته در بعضی از دانشگاه‌ها، این پذیرش مشروط به به گذراندن دورهٔ مقدماتی است.

این روش، مناسب کسانی است که تحصیلات دوره متوسطه خود را تازه به پایان رسانده و می‌خواهند دانشگاه رفتن را در یک کشور خارجی شروع کنند. البته بسیاری از افرادی که یک مدرک دانشگاهی دارند هم گاهی ترجیح می‌دهند تحصیل در دانشگاه را از ابتدای راه شروع کرده و مدرک کارشناسی خود را دوباره بگیرند.

مهاجرت به کشورهای انگلیسی زبان

 

یکی از مهم‌ترین شرایط اخذ پذیرش برای دانشگاه‌ها، سطح زبان انگلیسی و نمره‌ ایلتس، تافل یا PTE شما است که قبل از اپلای کردن حتما باید برای گرفتن آن اقدام کنید.

بعد از گرفتن پذیرش، می‌توانید مراحل اخذ ویزا که شامل درخواست و پذیرش و بیمه و … است را انجام داده و بعد از دریافت ویزا، در موعد مقرر در دانشگاه حضور پیدا کنید.

برای آنکه بدانید کدام مدرک زبان انگلیسی برای شما مناسب‌تر است، پیشنهاد می‌کنیم با دانشگاه مورد نظر یا با وکیل خود صحبت کرده تا هدف شما از یادگیری زبان انگلیسی مشخص شود. پس از آن ما هم قادر خواهیم بود به شما بگوییم به کدام منابع آموزش زبان انگلیسی نیاز داشته،تا رسیدن به هدف خود چقدر فاصله دارید و برای رسیدن به آن هدف در چه کلاس‌هایی باید شرکت کنید.

مهاجرت برای تحصیلات تکمیلی (کارشناسی ارشد یا دکترا)
این روش کمی سخت‌ تر از حالت قبلی است. یکی از دلایل اصلی این موضوع، قابل قبول نبودن بعضی از مدارک دانشگاهی صادر شده در ایران است (بعضی از داتشگاه‌های خارجی هم ممکن است فقط تعدادی از واحدهای گذرانده شده را نپذیرند و به جای آنها برای شما کلاس‌های جایگزین برگزار کنند). البته معمولا سختی اصلی پذیرش در چنین مواردی وقتی است که شما مایل باشید از تحصیل رایگان بهره ببرید که در این صورت، شما با ارسال رزومهٔ شخصی خود که شامل مقالات و کارهای تحقیقاتی شما و توصیه‌نامه‌ از طرف استادان شما است، می‌توانید به گرفتن پذیرش امیدوارتر باشید.

برای این نوع مهاجرت، علاوه بر وضعیت زبان شما (نمره آیلتس یا تافل)، وضعیت تحصیلی شما هم اهمیت فراوانی دارد. باید کارهای مربوط به گرفتن ریز نمرات و ترجمه مدارک را با دقت انجام داده و بعد از ارسال مدارک و اخذ پذیرش، اقدامات مربوط به ویزا را انجام دهید. نکته اصلی این است که باید صبور بوده و با دانشگاه‌های فراوانی در ارتباط باشید تا در نهایت به نتیجه مورد نظر خود برسید.

در مرحله کارشناسی ارشد، معمولاً فاند یا کمک‌ هزینهٔ تحصیل مگر در موارد خاص به دانشجو تخصیص پیدا نمی‌کند اما دانشجوهای مقطع دکترا عموماً فاند دریافت می‌کنند.

مهاجرت از طریق کار
مهاجرت از طریق کار، بیشتر نیاز به تخصص دارد و این تخصص عموماً باید مورد تأیید و مورد نیاز کشور مقصد باشد. باید قبل از هرگونه اقدام، تخصص‌ها و نیازهای شرکت‌ها را شناسایی کنید، مطابق با آنها درخواست کار دهید و رزومهٔ خود را ارسال کنید.

کشورهایی مثل کانادا یا آلمان که نیاز جدی‌تری به نیروی کار دارند، معمولا در وبسایت‌های خود دقیقا قید می‌کنند به چه نوع تخصص‌هایی نیاز دارند و ترجیح می‌دهند نیروی کار مورد نظر آنها در چه سنی باشند.

اگر برای درخواست کار یا پروژهٔ تحقیقاتی در یک شرکت معتبر در این کشورها اقدام می‌کنید، رزومه و تخصص شما برای آن‌ها مشخص می‌کند که آیا به شما نیاز دارند یا خیر. پس سعی کنید در ترجمهٔ انگلیسی رزومهٔ خود دقت کنید.

مهم است که در ترجمه رزومه خود اصول دستوری و نگارشی خاص رزومه نویسی را رعایت کرده باشید. به همین خاطر، توصیه می‌کنیم چند قالب‌ (Template) مربوط به رزومه‌های انگلیسی در اینترنت پیدا کرده و در نوشتن درباره خود و مهارت‌هایتان از یک فرد متخصص مثل استادتان کمک بگیرید.

مهاجرت به کشورهای انگلیسی زبان

 

در این نوع مهاجرت هم تسلط شما بر زبان انگلیسی جزو موارد مهمی است که باید در رزومه شما دیده شود. به‌ طور کلی، در نظر داشته باشید که حتی اگر بخواهید به کشوری غیر انگلیسی هم سفر کنید باید انگلیسی را در حد قابل قبولی (حداقل متوسط یا B1) بلد باشید تا بتوانید ارتباط برقرار کنید.در صورت تأیید رزومه شما و ارسال برگهٔ دعوت‌نامه از شرکت، شما می‌توانید اقدام به دریافت ویزای کاری کنید. مراحل این ویزا اندکی با ویزای دانشجویی متفاوت است و پیشنهاد می‌کنیم از طریق وکیل یا نمایندهٔ خود در یک موسسهٔ معتبر اقدام کنید.

خبر خوب این است که این نوع مهاجرت معمولا به سطح بالایی از زبان انگلیسی نیاز نداشته و همین که بتوانید ارتباطات روزمره خود را به زبان انگلیسی برقرار کرده و متناسب با محیط کاری خود انگلیسی صحبت کنید، از نظر شرکت‌ها هم قابل قبول خواهید بود مگر آنکه زمینه کاری شما بسیار تخصصی بوده و نیاز به انجام پروژه‌های علمی و تهیه گزارش داشته باشد.

مهاجرت از طریق سرمایه‌گذاری
سرمایه‌گذاری روش دیگری برای مهاجرت است، در این نوع، شما نقش یک کارآفرین را در کشور مقصد خواهید داشت، یعنی با سرمایه‌گذاری یک مبلغ که معمولاً در کشورهای مختلف متفاوت است اقدام به مهاجرت می‌کنید. این مهاجرت در صورتی تأیید می‌شود که کشور مقصد سرمایه‌گذاری شما را تأیید کند.

بعد از اقدام قانونی، واریز مبالغ و تأیید آن و تخصیص ویزا و مراحل اخذ آن از سفارت، شما قادر خواهید بود تا به کشور مقصد مهاجرت کنید.

ناگفته پیداست که برای هر نفری که همراه شما مهاجرت می‌کند مبلغی دریافت می‌شود. داشتن یک برنامه کسب و کار (Business Plan) تدوین‌شده به زبان انگلیسی از ملزومات مهاجرت به این روش است.

چند روش دیگر مهاجرت:
چند روش دیگر برای مهاجرت به کشورهای انگلیسی‌زبان وجود دارد که به ترتیب آن‌ها را در اینجا می‌آوریم و توضیحاتی برای آن‌ها ارائه می‌دهیم.

مهاجرت به کشورهای انگلیسی زبان

** مهاجرت از طریق ازدواج
در این روش، ازدواج با یک شهروند مقیم کشورهای انگلیسی‌زبان می‌تواند مراحل اخذ ویزا و اقامت را به‌طور کامل پوشش دهد. ازدواج با یک شهروند مقیم به این معناست که کشور میزبان برای شما جایی برای اقامت تأمین کرده است.

** مهاجرت از طریق پناهندگی
این روش به‌ طورکلی پیشنهاد نمی‌شود. مراحل اخذ ویزا و اقامت از طریق پناهندگی بسیار سخت و نفس‌گیر بوده و نیاز به خطر کردن و زندگی در شرایط دشوار دارد. پناهندگی معمولا آخرین راه پیش رو است و به همین خاطر، درباره آن صحبتی نخواهیم کرد.

** مهاجرت از طریق کار پیمانی
در این روش مهاجرت، معمولاً کارفرمایانی که شغل‌های نسبتاً سخت نظیر کشاورزی و دامداری و … دارند شرط اخذ ویزای اقامتی را برای قبول شغل می‌گذارند و زمان اعتبار ویزا بسته به همکاری کارفرما با شخص مهاجر متغیر است.

موانع و مشکلات مهاجرت به یک کشور خارجی
مهاجرت به یک کشور خارجی، یعنی ترک هر چیزی که آنچه شما در اینجا ساخته‌اید و دوست دارید، و شروع کردن همه چیز از ابتدا.

این مهاجرت ممکن است اثرات زیادی بر نحوهٔ کار و نگرش شما داشته باشد. موانعی که عموماً در فرایند مهاجرت به وجود می‌آیند عبارت‌اند از:

۱ – سوابق:
سابقهٔ شما می‌تواند تأثیری زیادی بر پذیرفته شدن و یا عدم پذیرش در کشور مقصد داشته باشد، سوءسابقه در مراحل اخذ و تخصیص ویزا هم جزو مواردی است که معمولاً فرایند پذیرش شما را سخت‌تر می‌کند.

مهاجرت به کشورهای انگلیسی زبان

۲ – عدم تخصص:
تخصص در حرفه و رشتهٔ تحصیلی مهم‌ترین ملاک پذیرش است، از دلایلی که بسیاری از متقاضیان به این شیوه‌ها رد می‌شوند رزومهٔ ناقض و ناکارآمد آنهاست.

۳ – زبان انگلیسی:
یادگیری زبان انگلیسی اصل اساسی است، اگر شما نتوانید آنجا با افراد ارتباط برقرار کنید عملاً قادر به انجام هیچ کارن نخواهید بود، به همین دلیل یکی از شرایط سفت‌وسخت مهاجرت یادگیری زبان انگلیسی و داشتن نمرات مورد قبول در آزمون‌ های بین المللی است.

۴ – جنبه‌های رفتاری:
رفتار صحیح و حرفه‌ای، رعایت ادب و اخلاق معاشرت و هم‌زیستی از مواردی است که مخصوصاً در مهاجرت به کشورهای انگلیسی‌زبان در اروپا بسیار موردتوجه است. این موارد در برخی مواقع باعث دیپورت کلی فرد نیز شده‌اند.

در انتها…
مهاجرت به کشورهای انگلیسی‌زبان سختی‌های خاص خود را دارد، شیوه‌های قانونی متعددی وجود دارد که می‌توان به مهاجرت از طریق کار و سرمایه‌گذاری و تحصیل را نام برد. این روش‌ها، روش‌هایی معمولی هستند که هر کدام هم مراحل خاص خود رادارند.

مراحل اخذ ویزا و اقامت معمولاً در روش‌های مختلف مشابه‌اند فقط اندکی تغییرات دارند که بسته به نوع مهاجرت میزان هزینه و روش دریافت آن‌ها متفاوت است.

در نظر داشته باشید قبل از اقدام ، زبان انگلیسی خود را تا سطح خوبی بالا ببرید تا بتوانید در آزمون آیلتس و تافل نمرات خواسته‌ شده توسط کشور مقصد را کسب کنید.

به زودی با جزئیات بیشتری به بحث مهاجرت به کشورهای مختلف خواهیم پرداخت. با ما همراه باشید!

 

 

ثبت نام آزمون ماک

 

 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز دهید:
رتبه از پنج: 0
بازدید:

+ نوشته شده: ۲ شهریور ۱۴۰۰ساعت: ۱۱:۱۱:۵۶ توسط:ایران اروپا موضوع: نظرات (0)

آزمون آیلتس (IELTS) - ایران اروپا

آزمون آیلتس (IELTS)، آزمونی است برای سنجش مهارت‌های زبانی غیر انگیسی زبانان

آزمون آیلتس توانایی افرادی را که مایلند از زبان انگلیسی برای کار و یا ادامه تحصیل استفاده کنند می سنجد.

نمره IELTS شما، نمایانگر توانایی شما در بکارگیری زبان به منظور برقراری ارتباط در محیط های اجتماعی، کاری و آکادمیک است.

یکی از ملاک‌های اصلی بسیاری از کالج‌ها، دانشگاه‌ها، صنایع و سازمان‌های دولتی در بریتانیا، ایرلند، کانادا، آفریقای جنوبی، استرالیا و نیوزیلند برای ارزیابی شایستگی افراد، نمره آیلتس آنها است.

وب سایت اصلی آزمون IELTS
آزمون IELTS در دو دسته بندی یا ماژول عمومی (General) و آکادمیک (Academic) برگزار می‌شود.

مدل آکادمیک، توانایی شما را در استفاده از زبان انگلیسی در سطوح تحصیلی کارشناسی و تحصیلات تکمیلی می سنجد. پذیرش برای بسیاری از دانشگاه‌ها و کالج‌ها براساس نتایج این امتحانات است.

مدل عمومی آزمون آیلتس (IELTS) توانایی شما را در بکارگیری زبان انگلیسی در موقعیت های کلی‌تر کاری و اجتماعی ارزیابی می‌کند.

اگر تمایل دارید برای تکمیل تحصیلات متوسطه یا کسب تجارب کاری و آموزشی که مدرک محور نیستند به کشورهای انگلیسی زبان سفر کنید، مدل عمومی (IELTS General) برای شما مناسب تر است.

مدرک آیلتس جنرال همچنین برای اشخاصی که قصد مهاجرت به استرالیا، کانادا و یا نیوزیلند را دارند الزامی است. این مدل در تمامی مراکز برگزاری امتحانات IELTS ارائه نمی‌شود.

بخش گفتگو (SPEAKING)
مصاحبه داوطلبان در این بخش از آزمون آیلتس (IELTS) بین ۱۱ تا ۱۴ دقیقه به‌ طول می‌‎انجامد که داوطلب به سوالات مطرح شده از سوی فرد آزمون گیرنده پاسخ خواهد داد.

این مصاحبه ضبط‌ می‌شود و شامل سه قسمت است.

در بخش اول مصاحبه، داوطلب به‌ سوالات عمومی و شخصی در مورد محل ‌زندگی‌، وضعیت خانوادگی، شغلی و همینطور علایق خود پاسخ خواهد داد. این بخش حدود ۴ تا ۵ دقیقه است.
در بخش دوم، به داوطلب موضوعی که بر روی یک کارت نوشته شده ‌است، داده شده و از وی خواسته می‌شود تا به مدت دو دقیقه در مورد آن موضوع صحبت کرده و نظر و عقیده خود را اظهار کند.
در بخش سوم، داوطلب وارد بحثی چهار تا پنج‌ دقیقه‌ای با آزمون گیرنده می‌شود که محور آن به‌ نوعی به موضوع مورد بحث در کارت مربوط است. این بخش ارتباط موثر داوطلب در زبان انگلیسی را می سنجد و روانی در صحبت (Fluency) و درستی ساختاری (Accuracy) او را بررسی می کند.
سه بخش اول آزمون (شنود، خواندن و نوشتن) به ترتیب ذکر شده در یک روز و معمولاً بدون استراحت برگزار می‌شود. بخش گفتگو (Speaking) ممکن است بر حسب قوانین مرکز، قبل یا بعد از بخش‌های دیگر آزمون برگزار شود.

بخش شنیداری (LISTENING)
بخش شنیداری (Listening) آزمون آیلتس (IELTS) از چهار قسمت تشکیل شده که هر یک شامل 10 سوال است.

سوالاتی که در اختیار داوطلبین گذاشته می‌شود شامل سوالات چند گزینه‌ای، سوالاتی با پاسخ‌های کوتاه، تکمیل جملات، خلاصه نویسی، نامگذاری نقشه‌ها و نمودارها و مطابقت سازی است.

داوطلبین فقط یکبار می‌توانند این بخش را بشنوند و در همان زمان باید به سوالات پاسخ دهند.

بعد از پایان این بخش، داوطلبان می‌توانند 10 دقیقه استراحت کنند.

بخش درک مطلب (READING)
این بخش از آزمون آیلتس (IELTS) به دو صورت ارائه می شود: یک بخش برای آیلتس عمومی (General) و دیگری برای آیلتس آکادمیک (Academic) که هر یک شامل سه بخش و در مجموع چهل سوال می شوند.

قسمت اول به نیازهای ابتدایی و اساسی زبان انگلیسی مربوط می شود، در حالی که قسمت‌های بعد دشوارتر هستند. داوطلبان برای تکمیل هر بخش، به 20 دقیقه زمان نیاز دارند.

مدل آکادمیک (Academic)
سوالات مدل آکادمیک ممکن است شامل مدل‌های متنوعی از جمله چند گزینه ای، شناسایی اطلاعات، شناسایی نظرات نویسنده، وصل کردن اطلاعات، کامل کردن خلاصه ها و یادداشت ها، وصل کردن سر تیترها به متون، یافتن انتهای جملات، کامل کردن جداول، نمودارها و سوالاتی با پاسخ های کوتاه باشند.

این متون از کتابها، ژورنال ها، روزنامه ها و مجلات استخراج شده اند و برای مخاطب عام نوشته شده اند. تمامی مطالب از موضوعات عمومی و غیر تخصصی استخراج شده اند و موضوعات جالبی را در بر می‌گیرند که مشخصاً برای داوطلبان مایل به تحصیل در دوره های کارشناسی و تحصیلات تکمیلی مناسب و کاربردی هستند.

اگر متون حاوی اصطلاحات تخصصی باشند، واژه نامه ای کوتاه و ساده در اختیار داوطلبان قرار خواهد گرفت.

مدل عمومی (General)
قسمت اول مدل جنرال ممکن است شامل دو یا سه متن کوتاه یا چندین متن کوتاه تر باشد. قسمت دوم شامل دو متن می شود و در قسمت سوم یک متن بلند وجود دارد.

سوالات این بخش ممکن است چند گزینه ای، شناسایی اطلاعات، شناسایی نظرات نویسنده، وصل کردن اطلاعات، کامل کردن خلاصه ها و یادداشت ها، وصل کردن سر تیترها به متون، یافتن انتهای جملات، کامل کردن جداول، نمودارها و سوالاتی با پاسخ های کوتاه باشند.

در هنگام انتقال پاسخ ها به پاسخ نامه، داوطلبان باید مراقب اشتباهات ساختاری و املایی خود باشند. تمامی سوالات، یک نمره‌ای هستند.

داوطلبان می بایست پاسخ های خود را در مدت زمانی که در اختیارشان گذاشته می شود به پاسخ نامه انتقال دهند. زمان اضافه‌ای در اختیار داوطلبان قرار داده نخواهد شد.

بخش نوشتاری (WRITING)
بخش نوشتاری (Writing) در آزمون آیلتس (IELTS) نیز شامل دو مدل آکادمیک (Academic) و عمومی (General) است که هر یک شامل دو قسمت هستند.

برای این بخش از آزمون، یک‌ ساعت زمان در نظر گرفته شده است که داوطلبان در آن مدت می بایست دو موضوع را به رشته تحریر درآورند.

در هر مدل، داوطلب باید 20 دقیقه برای قسمت اول (150 کلمه) و 40 دقیقه برای قسمت دوم (250 کلمه) وقت دارد.

پیشنهاد می‌شود که داوطلبان بیست‌ دقیقه اول را به نوشتن متن اول با حداقل ۱۵۰ واژه اختصاص داده و چهل دقیقه باقی‌مانده را صرف پاسخ به سوال دوم با حداقل ۲۵۰ واژه کنند. به پاسخ‌هایی که کمتر از این‌ میزان واژه داشته‌ باشند نمره کامل داده نخواهدشد.

در موضوع اول، به داوطلب یک جدول یا نمودار داده شده و از او خواسته می شود تا اطلاعات نمایش‌ داده شده در جدول را با جملات خود توضیح دهد.

موضوع دوم، در قالب یک سوال از داوطلب خواهد خواست تا نظر یا عقیده موافق یا مخالف خود را نسبت به یک مسئله بیان کند.

نمرات آزمون
نمره هر بخش از امتحان، بین صفر تا ۹ است.

نمره کلی امتحان با معدل گیری از نمره چهار بخش امتحان محاسبه شده و در هنگام اعلام نتیجه، نمره مربوط به هر یک از چهار مهارت نیز اعلام می‌شود.

آزمون‌های آزمایشی آیلتس (ماک آیلتس)
آزمون آیلتس (IELTS) آزمونی رسمی بوده و برگزاری آن صرفا در مراکز اصلی و مورد تایید انجام می‌شود.

با این وجود، بعضی از مراکز آموزشی از جمله دپارتمان آیلتس موسسه زبان ایران اروپا برای آشنا کردن دانشجویان خود را مراحل و حال و هوای آزمون آیلتس، اقدام به برگزاری آزمون‌های آزمایشی آیلتس یا به اصطلاح ماک می‌کنند.

شرکت در آزمون‌های ماک آیلتس، فرصتی فوق العاده است تا خود را در شرایط یک آزمون واقعی آیلتس قرار داده و سطح دانش و آمادگی خود را نیز برای چنین امتحانی محک بزنید.

آزمون‌های IELTS Mock در آموزشگاه زبان ایران اروپا به صورت منظم برگزار می‌شوند.

 

 

 

ثبت نام آزمون ماک آیلتس


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز دهید:
رتبه از پنج: 0
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۵ مرداد ۱۴۰۰ساعت: ۰۸:۵۲:۰۰ توسط:ایران اروپا موضوع: نظرات (0)

دوره های گروهی آیلتس (IELTS) - ایران اروپا

دوره های آیلتس گروهی موسسه ایران اروپا حاصل سال‌ها کار برترین اساتید IELTS کشور و به کار گیری اساتید خبره و کارآمد در این آزمون است.

در این دوره شیوه ها و نکات هر 4 مهارت اصلی آزمون IELTS به طور کامل تدریس شده و زبان آموزان پس از طی کامل دوره می‌توانند به نمره مد نظر خود برسند البته مشروط بر اینکه سطح زبان عمومی ایشان با نمره مد نظر تطابق داشته باشد.

در این کلاس‌ها در 48 جلسه، روی هر چهار مهارت اصلی صحبت کردن (Speaking)، گوش کردن (Listening)، خواندن (Reading) و نوشتن (Writing) با رویکرد گرفتن بهترین نتیجه کار شده و تمامی تکنیک‌ ها و نکات لازم برای گرفتن نمره هر چه بالاتر در آزمون آیلتس به شما آموزش داده خواهد شد.

شرکت در دوره آیلتس (IELTS) و کلاس های جانبی دیگر در موسسه ایران اروپا، نه تنها چگونگی امتحان دادن را به شما آموزش داده بلکه باعث می‌شود نمره آیلتس شما به طور متوسط بین 0.5 تا 1 نمره بالاتر رود.

کتاب‌ها و منابع دوره آیلتس:
منابع اصلی آموزشی در دوره های آیلتس (IELTS)، جزوه‌های تخصصی تهیه شده توسط دپارتمان آزمون های بین المللی موسسه ایران اروپا هستند.

این جزوه‌ها از بیشتر از 200 عنوان کتاب معتبر دوره های آیلتس تهیه شده‌اند. بعضی از این منابع کتاب‌های Collin’s، Barron، New Insight on IELTS و Focus on IELTS هستند.

از آنجا که منابع بین المللی آیلتس همواره در حال تغییر و به روز شدن هستند، این جزوه‌ها نیز ماهی یک بار با توجه به تغییرات منابع بین المللی، به روز رسانی می‌شوند.

در کنار جزوه‌های اصلی، از سری کتاب های Cambridge IELTS هم برای ارزیابی مستمر وضعیت شما استفاده می‌شود.

تعداد نفرات و تعداد جلسات دوره:
دوره گروهی آیلتس با حداقل 5 نفر و حداکثر 12 نفر تشکیل می‌شود.

تعداد جلسات دوره نیز شامل 48 جلسه 90 دقیقه‌ای کلاس اصلی به علاوه 30 جلسه کلاس های جانبی رایگان است.

کلاس‌ها و خدمات رایگان جانبی دوره آیلتس:
تمامی زبان آموزان دوره IELTS میتوانند در کنار کلاس اصلی خود تا سقف 30 جلسه از کلاس های جانبی موسسه شامل 15 عنوان از جمله بحث آزاد، گرامر و…. به صورت کاملا رایگان استفاده نمایند. این کلاس ها تاثیر بسزایی در ارتقاء سطح زبان عمومی متقاضیان این آزمون گذاشته و به راحتی سطح نمره دانشجویان را بین 0.5 الی 1 نمره افزایش خواهد داد.

جهت آشنایی با سرفصل‌های کلاس های جانبی، اینجا کلیک کنید.

مدرسین دوره‌ آیلتس:
تمامی مدرسین دوره های IELTS دارای حداقل 8 سال سابقه مفید فقط در زمینه تدریس این آزمون هستند و و اکثر قریب به اتفاق این اساتید دارای مدرک دکترا آموزش زبان انگلیسی می باشند.

با افتخار اعلام میکنیم که اکنون ایران اروپا دارای قوی‌ترین نیروهای انسانی در زمینه آزمون IELTS بوده و این امر موجب شده بالغ بر 90 درصد متقاضیان به نمره مد نظر خود دست یابند.

سطح مورد نیاز و نحوه تعیین سطح و ثبت نام در دوره آیلتس:
سطح شما برای شرکت در دوره های تکنیک IELTS کاملا تابع نمره مد نظر شما به شرح زیر خواهد بود:

نمره مد نظر حداقل سطح مورد نیاز
5 (ACADEMIC & GENERAL) Intermediate
6 (ACADEMIC & GENERAL) Upper-Intermediate
7 (ACADEMIC & GENERAL) Advanced
در صورتی که سطح شما با نمره مورد نظرتان متناسب است، می‌توانید وارد کلاس های آمادگی برای ازمون ایلتس (IELTS) شوید. در غیر این صورت، باید در کلاس های Pre IELTS شرکت کرده تا سطح دانش انگلیسی شما به میزان مورد نیاز برسد.

از آنجا که 10 نفر سوپروایزر به صورت تمام وقت در شعبه مرکزی مشغول به فعالیت هستند، تعیین سطح و مشاوره رایگان همه روزه از شنبه تا پنج شنبه از ساعت 9:30 صبح تا 8:30 شب به صورت شفاهی و رایگان انجام شده و پس از تعیین سطح، زبان آموزان می‌توانند اقدام به ثبت نام کنند.

آشنایی با آزمون آزمایشی آیلتس (IELTS Mock):
از آنجا که شرکت در آزمون های آزمایشی تاثیر فراوانی در موفقیت در آزمون اصلی خواهد داشت شرکت در این آزمون‌ها می‌تواند بسیار سرنوشت ساز باشد. به علاوه هر چه قدر محیط و شیوه برگزاری این آزمون به آزمون اصلی نزدیکتر باشد می‌تواند از تنش و استرس متقاضیان در آزمون اصلی بکاهد. در همین راستا در آموزشگاه ایران اروپا هر ماه دو بار آزمون آزمایشی آیلتس (IELTS Mock) برگزار می‌کنیم.

با جرات عنوان می‌کنیم این آزمون کاملا منطبق با شرایط آزمون اصلی است چون:

1- تمامی سوالات از خارج از کشور و از منابع معتبر خریداری شده که کاملا استاندارد بوده و شما هرگز این سوالات را در هیچ کجا مشاهده نکرده‌اید (سوالات Unseen هستند).

2- موسسه ایران اروپا تنها موسسه‌ای است که سالن اختصاصی جهت آزمون های آزمایشی در نظر گرفته و حتی میز و صندلی‌هایی که در این سالن به کار رفته دقیقا همان است که در آزمون اصلی تجربه خواهید کرد.

3- هدست‌های به کار رفته در آزمون Listening دارای بالاترین کیفیت ممکن و دقیقا همان هدست‌های آزمون اصلی شما خواهند بود.

4- ممتحن‌های آزمون های آزمایشی آیلتس از برترین و با سابقه ترین مدرسین IELTS کشور هستند که در کنار آزمون تمامی متقاضیان را به نحو احسن راهنمایی خواهند کرد.

5- از آنجا که عمده ضعف متقاضیان شرکت در این آزمون مهارت Writing بوده و همیشه برای تمامی شرکت کنندگان در این آزمون دغدغه اصلی است، برگه Writing در روز آزمون شفاهی در حضور خود متقاضی به مدت 40 دقیقه تصحیح، کلیه اشکالات به زبان آموز ارائه و نکات لازم تدریس می‌گردد.

6- صوت آزمون شفاهی و پاسخنامه های READING,LISTENING,WRITING در پروفایل اختصاصی متقاضی بارگذاری خواهد شد تا بتواند اشکالات خود را مشاهده کرده و برطرف نماید.

جهت ثبت نام در این آزمون نیازی به مراجعه حضوری نخواهید داشت و از طریق مراجعه به سایت موسسه میتوانید ثبت نام و روز آزمون خود را مشخص نمایید.

آشنایی با آزمون آزمایشی آیلتس
ثبت نام در ازمون آزمایشی آیلتس
سوالات متداول در مورد آزمون آیلتس
تجربه ما از سال‌ها برگزاری دوره های آیلتس (IELTS) نشان داده که اصلی‌ترین دغدغه‌های زبان آموزان بیشتر در مورد زمان مورد نیاز و نمره‌شان است. با هم مرور می‌کنیم:

چقدر طول می‌کشد آیلتس بگیرم؟ چقدر باید برای مطالعه وقت بگذارم؟
همه چیز بستگی به دانش زبانی و نمره مورد نظر شما دارد. زمانی که آماده شرکت در دوره اصلی آیلتس هستید، به 48 جلسه گروهی یا 24 جلسه خصوصی نیاز دارید (سرعت کار در کلاس‌های خصوصی آیلتس یک و نیم تا دو برابر کلاس های گروهی است). زمانی که لازم است برای مطالعه و شرکت در کلاس بگذارید بستگی به سطح شما، نمره مورد نظر شما و زمان‌های شما دارد. برای اطلاعات بیشتر، حتما با متخصصان ما مشورت کنید!

آیا کلاس فشرده پنج روز در هفته خوب است؟
از آنجا که به ازای حضور در هر جلسه کلاس لازم است سه تا چهار ساعت هم درس بخوانید، هر روز کلاس آمدن معمولا باعث خستگی شما شده و کنترل کار را از دست شما خارج خواهد کرد. واقعیت این است که برگزاری چنین کلاس‌هایی از نظر اقتصادی برای موسسات خوب است اما لزوما باعث به بهبود عملکرد شما منجر نخواهد شد.

چقدر طول می‌کشد نمره آیلتس برای من ارسال شود؟
از زمان شرکت در آزمون، حدود 2 دو هفته طول می‌کشد تا نتایج برای شما ارسال شود.

آیلتس جنرال بهتر است یا آکادمیک؟ فرق دو امتحان با هم چیست؟
اگر به دنبال تحصیل در یک کشور خارجی هستید، معمولا مدل آکادمیک برای شما پیشنهاد شده و اگر صرفا قصد زندگی و کار در آن کشور را دارید، باید در ماژول جنرال امتحان بدهید. البته باز هم بهتر است در این باره با وکیل خود مشورت کنید!

فرق آزمون جنرال و آکادمیک در بخش‌های خواندن (Reading) و نوشتن (Writing) آنهاست.

در بخش Reading ماژول آکادمیک، 3 متن طولانی وجود دارد که به صورت توصیفی، واقعی و تحلیلی هستند و ممکن است شامل جدول و نمودارهای مختلف باشند. اما در مدل جنرال، 5 یا 6 متن وجود دارد که کوتاه بوده و تنها متن طولانی این بخش هم درباره موضوعی عمومی است.

در بخش Writing مدل آکادمیک در سوال اول باید درباره یک جدول یا نمودار یک توصیف بنویسید و در سوال دوم هم یک انشا. در مدل جنرال، سوال اول نوشتن یک نامه و سوال دوم نوشتن یک انشا است.

آیا بهتر است در ایران امتحان بدهم یا در یک کشور خارجی؟
آزمون آیلتس (IELTS) به صورت استاندارد برگزار شده و معیارهای آن در همه جای دنیا یکسان است. پس خودتان را اذیت نکنید و همین جا امتحان دهید تا در هنگام امتحان آرامش بیشتری داشته باشید.

شرکت در امتحان آیلتس در خارج از کشور نه تنها باعث استرس و خستگی شما شده بلکه هزینه‌های فراوانی را هم به شما تحمیل خواهد کرد.

تنها متقاضیان مهاجرت به انگلستان (متقاضیان شرکت در آیلتس UKVI) هستند که برای شرکت در آزمون حتما باید به موسسه ایرسافام مراجعه کنند.

آیا آیلتس فقط نیاز به تکنیک دارد یا دانش انگلیسی بالا هم برای موفقیت در آیلتس مهم است؟
شاید تا همین چند سال پیش بود که بعضی زبان آموزان با دانش انگلیسی نه چندان بالا صرفا با حفظ کردن یک سری عبارات مشخص و تکنیک های خاص، می‌توانستند نمره نسبتا قابل قبولی در امتحان آیلتس بگیرند. اما امروزه با به روز رسانی الگوریتم‌های تصحیح سوالات و ملاک‌های ارزیابی در آیلتس، این روش‌ها دیگر جواب نداده و شما با این کارها نمره‌ای بیشتر از 5 یا 5.5 نخواهید گرفت.

دانش انگلیسی شما برای موفقیت در آزمون آیلتس قطعا مهم است. پس در دوره آیلتس (IELTS) یا Pre IELTS خود علاوه بر یادگیری تکنیک‌ها برای دستور زبان و دایره واژگان خود هم اهمیت زیادی قائل باشید.

کلاس خصوصی بهتر است یا گروهی؟
کلاس‌ های خصوصی و گروهی هر یک ویژگی‌های خود را دارند.

در کلاس‌های خصوصی سرعت پیشروی بیشتر بوده، استاد می‌تواند با تمرکز بیشتری روی شما کار کند و شما هم زمان بیشتری برای صحبت کردن خواهید داشت.

ویژگی اصلی کلاس های گروهی وجود زبان آموزان دیگر و امکان فعالیت‌های گروهی در کلاس است که هم مهارت‌های اجتماعی شما را بهبود داده و هم کلاس را برای شما جذاب‌تر خواهد کرد.

ما همواره شرکت در کلاس های گروهی آیلتس را پیشنهاد می‌کنیم، مگر آنکه برای شرکت در آزمون عجله داشته یا به خاطر محدودیت‌های زمانی، امکان شرکت در کلاس های گروهی را نداشته باشید.

 

 

ثبت نام آزمون ماک آیلتس

 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز دهید:
رتبه از پنج: 0
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۶ مرداد ۱۴۰۰ساعت: ۱۱:۱۱:۲۱ توسط:ایران اروپا موضوع: نظرات (0)